Przed nami zimowa przerwa świąteczna, a tuż po niej ferie zimowe. W piątek 18 grudnia 2020 ostatni raz w tym roku kalendarzowym spotykamy się na lekcjach zdalnych. Kolejny dzień nauki to 18 stycznia 2021 roku. Jest więc czas, by odpocząć, ale i nadrobić zaległości. Tym bardziej, że tuż po feriach kończy się pierwsze półrocze. Dlatego proszę Was, drodzy uczniowie, byście znaleźli czas nie tylko na bezpieczny odpoczynek, ale i na chwile z książką, zeszytem. Dzięki temu powrót do szkoły po miesięcznej przerwie będzie radośniejszy.

Zbliża się najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. Choć czekamy na nie z utęsknieniem,tego oczekiwania nie możemy przeżywać razem. Jednak mimo wszystkich ograniczeń i obostrzeń wiem, że to będzie czas wyjątkowy. Przeżyjemy go wspólnie, w naszych rodzinach.

Życzę Wam, by te cudowne Święta przyniosły wszystkim to, co najważniejsze: zdrowie, radość, pokój. Niech zasieją wiarę w dobro tkwiące w każdym człowieku. Niech ożywią nadzieję, że trudności, które obecnie przeżywamy, niebawem miną. Niech obudzą miłość, która pozwoli z optymizmem patrzeć w przyszłość, w nowy – 2021 – rok. Wszystkiego dobrego!

Przesyłam świąteczno – noworoczne pozdrowienia!

Aleksandra Kamionka – dyrektor szkoły

Drodzy Państwo Rodzice! Kochani uczniowie!

19 grudnia 2020