Jak co roku 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Był to zwykły dzień pracy, jednak jakże innych od pozostałych. Nikt nie przyniósł tego dnia książek i zeszytów, ale uśmiech na twarzy i ochotę na wspólną zabawę. O 8 rano wszyscy spotkali się na apelu, podczas którego pani Dyrektor złożyła dzieciom życzenia z okazji ich święta. Przedstawiła jednocześnie plan atrakcji na cały dzień pobytu w szkole. Wszyscy uczniowie rozpoczęli zajęcia w swoich klasach, gdzie spotkali się z wychowawcami. Dalsza część dnia w klasach I-III upłynęła na zabawach i zajęciach plastyczno - technicznych zorganizowanych przez wychowawców. Bawili się także na placu zabaw. W tym samym czasie uczniowie klas starszych rozpoczynali sportowy Dzień Dziecka. Dzieci startowały w różnych konkurencjach sportowych. Między poszczególnymi atrakcjami na dzieci czekał poczęstunek – pizza, ufundowany przez Radę Rodziców.

Dzień Dziecka  2017

16 listopada 2017