Pierwsza  niedziela  wakacji  to znakomity  czas  na  zrobienie  czegoś  dobrego.  Tak właśnie  się  wydarzyło  wczoraj  podczas II biegu  charytatywnego  DAR  SERCA . Dopisała pogoda, zawodnicy, kibice, były  świetne  nagrody, medale i pamiątki  dla  uczestników, a dla oglądających dodatkowe  atrakcje. Trasa  biegu była  wymagająca, lecz  rekompensatą    dla  wspaniałych  zawodników  w  różnych  kategoriach  były  piękne  widoki  naszego  malowniczego  Łęgu. Biegli  nawet  opiekunowie  z  psami , a  później  na  trasie  pojawili się  rowerzyści . Cel  był  szczytny  - pomoc  chorym dzieciom. Dziękujemy  wszystkim za  zaangażowanie  i  pomoc  w  organizacji i realizacji  tej szlachetnej  inicjatywy. Miejmy  nadzieję, że  będzie  to  impreza  cykliczna. Wspaniałych wakacji  dla  wszystkich!

ii bieg charytatywny

26 czerwca 2023