Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Minister Edukacji Narodowej na konferencji w dniu 24.04.2020 r. zdecydował o przedłużeniu zamknięcia szkół i przedszkoli do 24 maja. W związku z tym, w dalszym ciągu realizujemy nauczanie zdalne.

Podał również terminy egzaminów ósmoklasisty : 16 – 18 czerwca. Najbardziej chyba tym faktem są rozczarowani uczniowie klasy VIII, ale moi kochani nie martwcie się, damy radę.

Nabory do szkół ponadpodstawowych będą dostosowane do terminów egzaminu.

Osoby zainteresowane odebraniem rzeczy pozostawionych w szafkach uczniowskich są proszone o zgłoszenie się do szkoły w dniu 28.04.2020 r. tj. wtorek ,w godz od 8 do 12. Pracownicy personelu wydadzą w tym czasie w/w rzeczy , ale trzeba mieć ze sobą oznaczony kluczyk od szafki danego ucznia. Prosimy również pamiętać o maseczkach i rękawiczkach - szkoła jest dezynfekowana na bieżąco.

Liczę na Państwa wyrozumiałość i życzę dużo zdrowia w trudnym dla nas wszystkich czasie.

Z poważaniem,

Dyrektor – mgr inż. Aleksandra Kamionka