Szanowni Rodzice!

Niestety, ze względu na rozszerzającą się pandemię mam dla Państwa niezbyt optymistyczne informacje.

Zgodnie z wytycznymi po dzisiejszej konferencji Premiera i Ministra Zdrowia, szkoły podstawowe od kl. IV - VIII będą pracować w trybie zdalnym, klasy I - III w trybie stacjonarnym.

Przekazuje Państwu najważniejsze informacje :

- Nauczanie zdalne od 26.10.2020 r. do 08.11.2020 r.

- Nauczanie zdalne to lekcje on-line, aby zapewnić kontakt nauczyciel-uczeń.

- Lekcje w naszej szkole prowadzone są na platformie GSuit - Classroom. W pierwszym tygodniu (gdyby były problemy z logowaniem) dopuszczamy pracę poprzez dziennik elektroniczny. Nauczyciele będą również do Państwa dyspozycji drogą elektroniczną lub e-mailową.

- Wszystkie zajęcia według podziału godzin, lekcje mogą trwać 30-45 minut.

- Lekcje w klasach I - III według planu lekcji, obowiązującego do tej pory.

- Nauka dzieci w przedszkolach pozostaje bez zmian.

- Świetlica i biblioteka oraz stołówka szkolna (dla uczniów I - III ) pracują normalnie.

- Rodzinom wielodzietnym, będą udostępniane komputery ze szkoły.

- Wszystkie zajęcia specjalistyczne i indywidualne będą się odbywały w szkole, a dzieci mające nauczyciela wspomagającego przychodzą do szkoły według planu lekcji.

Proszę, aby wszyscy uczniowie byli wyposażeni w odpowiedni sprzęt (komputer, mikrofon, kamera).

Zgodnie z nowymi obostrzeniami dzieci i młodzież, nie może się sama przemieszać w godz. od 8:00 - 16:00, jeśli chodzi o dzieci klas I - III, idące do i ze szkoły, najprawdopodobniej będzie to złagodzone.

Proszę o zachowanie spokoju, bo miejmy nadzieję, że będą to tylko dwa tygodnie.

Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości.

Z poważaniem,

Dyrektor szkoły - mgr inż. Aleksandra Kamionka