W tym dniu w naszej szkole odbyła się lekcja zoologii na żywo. Wszyscy uczniowie mieli okazję obejrzeć żywe okazy płazów. Podczas tej niezwykłej lekcji dowiedzieli się, gdzie żyją prezentowane zwierzęta, jak są zbudowane, czym się odżywiają. Z zainteresowaniem słuchali ciekawostek dotyczących życia tych zwierząt. Lekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników pokazu, gdyż dała możliwość zobaczenia na własne oczy płazów, o których dotąd tylko słyszeli na lekcjach lub czytali w książkach.

Lekcja zoologii na żywo

16 listopada 2017