Niejednokrotnie   społeczność  ZSP  nr 2   im. Kard. Stefana Wyszyńskiego  w Wieprzu  udowadniała, że  potrafi  zrobić  dużo  dobrego . Pomaganie   i wspieranie  innych  już weszło  nam  w  krew.  Zaraz  po  wybuchu  wojny  na Ukrainie zorganizowaliśmy  zbiórkę  darów dla  poszkodowanych  i  strażacy  zabrali  sporo  wypełnionych  po brzegi  pudeł  z artykułami  spożywczymi  , środkami  czystości, chemią  oraz z  zabawkami  dla  dzieci i   przekazali   potrzebującym. Teraz  przyszła  kolej  , żeby  zrobić  coś  dla  naszych  uczniów. Prężnie  działająca  Rada  Rodziców  pod  przewodnictwem p. Marceliny  Wróbel   we  współpracy  z dyrekcją    oraz  nauczycielami  w  błyskawicznym tempie  zorganizowała   KIERMASZ  ŚWIĄTECZNY , na którym   można  było  nabyć   piękne  stroiki, palmy, ozdoby  wielkanocne, a także pyszne  ciasta  upieczone przez  , jak  zwykle  niezawodne  mamy . Kiermasz  cieszył  się  tak wielką  popularnością, że  w ciągu  zaledwie kilku  godzin wszystkie  artykuły  zostały wyprzedane, a budżet  Rady Rodziców  znacznie  się  zasilił, zatem znów  można  uatrakcyjnić  życie  naszym uczniom.
      Z  całego  serca  dziękujemy   wszystkim, którzy  przyczynili  się  do  organizacji    kiermaszu - sprawił  on  wielką   radość  całej  społeczności  szkolnej , a poświęcony  czas , praca i  serce  włożone  w  przygotowanie  tego  przedsięwzięcia , na pewno  zaowocują  w przyszłości. Po  raz kolejny   udowodniliście  Państwo, że pomimo  licznych  obowiązków, pracy  zawodowej ,  nieraz  trudnej  sytuacji, potraficie  wygospodarować  czas dla  naszych  dzieci.  To  niezwykle  szlachetne.

Dyrekcja wraz  z nauczycielami i  personelem  szkoły

MAŁA  SZKOLA -  WIELKIE  SERCA

01 kwietnia 2022