W poniedziałek 4 września 2023r. odbyła się inauguracja roku szkolnego, a wraz z nią uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej. Ceremonię rozpoczęła Pani Dyrektor Aleksandra Kamionka, która powitała wszystkich zebranych oraz skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. Pierwszoklasiści przyrzekali być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy i rogi obfitości.

Rozpoczęcie roku szkolnego oraz Pasowanie na Ucznia

04 września 2023