Od poniedziałku 26 kwietnia 2021 roku uczniowie klas I – III wracają do szkoły. Zgodnie z nowymi przepisami i decyzjami podjętymi przez MEiN nauka odbywać się będzie w wersji hybrydowej, na zmianę 50% uczniów uprawnionych do nauki w szkole będzie się uczyło stacjonarnie, a drugie 50% zdalnie.

W naszej szkole będzie obowiązywał podział na klasy. Zmiany będą następować co tydzień. Harmonogram jest następujący:

- od 26 kwietnia w szkole będą się uczyć uczniowie klas I-II, a klas trzecich – zdalnie;

- od 4 maja do szkoły chodzić będą uczniowie klas IIIa i IIIb, a klas I-II na tydzień wrócą do nauki zdalnej.

Zajęcia będą się odbywać zgodnie z planem lekcji. O szczegółowych rozwiązaniach będą Państwo informowani przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny.

Dla uczniów objętych nauką stacjonarną bez zmian, ale w pełnym reżimie sanitarnym, działać będą biblioteka, świetlica i stołówka.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów prosimy o dostosowanie się do zasad sanitarnych oraz o powtórne zapoznanie się z Regulaminem pobytu ucznia w szkole i wypełnienie oświadczenia, które uczniowie powinni przynieść pierwszego dnia po powrocie do szkoły (dokumenty dostępne na stronie internetowej szkoły).

Mam nadzieję, że w kolejnych tygodniach również pozostałe klasy będą miały możliwość powrotu do nauki stacjonarnej.

Życzę wszystkim zdrowia i czekam na powrót uczniów do szkoły

mgr inż. Aleksandra Kamionka

Szanowni Państwo!