My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać czas, który nam dano.”

W dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020 witam Was serdecznie słowami Johna Ronalda Reuela Tolkiena, które zdają się być najlepszym podsumowaniem tego, co ten rok nam przyniósł. „Każda wielka rzecz musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe” – jak stwierdził nasz Patron Kard. Stefan Wyszyński. Zaangażowanie Was wszystkich – uczniów, rodziców i nauczycieli w proces wychowania i nauczania, zwłaszcza nauczania zdalnego, sprawiło, że w dniu zakończenia roku szkolnego mogę z dumą powiedzieć: „Dokonaliśmy rzeczy wielkich!” Bardzo za nie dziękuję wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności: nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom niepedagogicznym! Bez Waszego zaangażowania, pracy, trudu nic byśmy nie osiągnęli. Podjęliście nowe zadania, nierzadko przekraczając swoje możliwości, by sprostać restrykcyjnym wymaganiom oraz standardom wymuszonym przez pandemię i związane z nią ograniczenia. Za ten ogromny wysiłek, zaangażowanie, cierpliwość, poświęcony czas i wytrwałość jeszcze raz dziękuję!

Życzę Wam dalszych sukcesów i wytrwałości w spełnianiu marzeń.

Przed nami wakacje. Podobnie jak rok szkolny – inne niż do tej pory.

Życzę wszystkim – sobie i Wam, by były czasem odpoczynku, relaksu i wytchnienia od dotychczasowych obowiązków.

Pamiętajmy też o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nie narażajmy zdrowia oraz życia swojego i innych.

A we wrześniu, mam nadzieję, wszyscy bezpiecznie wrócimy do szkoły w normalnym trybie.

Tego sobie i Wam życzę!

Dyrektor Szkoły mgr inż. Aleksandra Kamionka

Szanowni Rodzice! Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły! Kochani uczniowie!

25 czerwca 2020