Od  dawna  wiadomo, że  nasi  uczniowie  kochają  teatr, zatem ponownie  udało  nam  się  zorganizować  wyjazd  do krakowskiego  teatru BAGATELA  na  popularną komedię  BOEING, BOEING, ODLOTOWE  NARZECZONE . Mieliśmy  miejsca  w naszej  ulubionej  loży , a śmiechu  było  co  niemiara. Chociaż spektakl był dopiero  po 19  i wróciliśmy dość  późno, warto  było się  wybrać, bo  atmosfera  była fantastyczna , a zadowolone  miny  młodzieży  mówiły  same  za  siebie.  Dziękujemy  rodzicom, że  zgodzili się  na ten wyjazd i  zadbali o bezpieczny powrót uczniów  do  domów.
A  my już  myślimy  o  kolejnej sztuce w BAGATELI , ale  to  już  w  przyszłym roku  szkolnym.

teatr,teatr..

27 kwietnia 2023