dniu 5 listopada 2019 nasza szkoła uczestniczyła w uroczystości wręczenia certyfikatów ZPB Szkoła Promująca Bezpieczeństwo, podczas której otrzymała od Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przedłużenie ważności certyfikatu "szkoła promująca bezpieczeństwo" na lata 2019-2024. Ważnym punktem uroczystości był występ naszych uczniów. klasa v przedstawiła zebranym spektakl "stop agresji", który spotkał się z dużym zainteresowaniem, został on doceniony przez przybyłych gości, m.im. panią kurator oświaty B.Nowak , która osobiście pogratulowała dzieciom udanego występu. 

przedłużenie ważności certyfikatu oznacza, że nasza szkoła spełniła wymogi projektu realizowanego w ramach zintegrowanej polityki bezpieczeństwa i tym samym uzyskała prawo do posługiwania się certyfikatem przez najbliższe 5 lat.

wyróżnienie to jest zwieńczeniem pracy wielu osób zaangażowanych w poprawę bezpieczeństwa.

wyróżnienie to jest zwieńczeniem pracy wielu osób zaangażowanych w poprawę bezpieczeństwa dzieci:pani dyrektor,nauczycieli, pracowników szkoły oraz wielu instytucji i organizacji pomagających nam dbać o bezpieczeństwo wszystkich osób zarówno w szkole jak i w najbliższym otoczeniu.

 

uzyskaliśmy certyfikat "szkoły promującej bezpieczeństwo"

ZPB

deklaracja

dostępności

DZIENNIK

plan lekcji

RODO

FaNPAGE

bip

zespół szkolno-przedszkolny nr 2

11 listopada 2019

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu
ul. Beskidzka 324
34-122 Wieprz 

                                         Telefon/fax:  33 875 51 91                                                                   konto do wpłat: 21 1050 1100 1000 0022 7926 0612              
                                         E-mail:  sekretariat@zsp2.wieprz.pl