Dnia 6 maja 2021 roku gościliśmy w Naszym Przedszkolu Strażaków z OSP z Wieprza. Wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci. W trakcie spotkania strażacy przybliżyli dzieciom zasady postępowania w przypadku pożaru, sposoby alarmowania służb ratowniczych, a także zaprezentowali wyposażenie wozu strażackiego. Przedstawiciele straży pokazali naszym wychowankom specjalne ubranie i sprzęt do akcji ratowniczo-gaśniczych. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka. Wielką frajdą dla Naszych maluchów był pokaz lania wody z węża strażackiego. Na koniec dzieci podziękowały Panom Strażakom wręczając im książeczki z rysunkami dzieci, na pamiątkę wspólnego spotkania.

Serdecznie dziękujemy Naszym Gościom za wspaniale poprowadzone spotkanie i życzymy wytrwałości w codziennych zmaganiach z przeciwnościami losu.
Wizyta strażaków

07 maja 2021