Dnia 6 maja 2021 roku gościliśmy w Naszym Przedszkolu Strażaków z OSP z Wieprza. Wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci. W trakcie spotkania strażacy przybliżyli dzieciom zasady postępowania w przypadku pożaru, sposoby alarmowania służb ratowniczych, a także zaprezentowali wyposażenie wozu strażackiego. Przedstawiciele straży pokazali naszym wychowankom specjalne ubranie i sprzęt do akcji ratowniczo-gaśniczych. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka. Wielką frajdą dla Naszych maluchów był pokaz lania wody z węża strażackiego. Na koniec dzieci podziękowały Panom Strażakom wręczając im książeczki z rysunkami dzieci, na pamiątkę wspólnego spotkania.

Serdecznie dziękujemy Naszym Gościom za wspaniale poprowadzone spotkanie i życzymy wytrwałości w codziennych zmaganiach z przeciwnościami losu.
Wizyta strażaków

ZPB

deklaracja

dostępności

DZIENNIK

plan lekcji

RODO

FaNPAGE

bip

zespół szkolno-przedszkolny nr 2

07 maja 2021

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu
ul. Beskidzka 324
34-122 Wieprz 

                                         Telefon/fax:  33 875 51 91                                                                   konto do wpłat: 21 1050 1100 1000 0022 7926 0612              
                                         E-mail:  sekretariat@zsp2.wieprz.pl