Szkolni   wolontariusze lubią dzielić  się  dobrem i jak co roku, przygotowali  słodkie  paczki  dla  samotnych i chorych  z  naszej  okolicy, a potem wyruszyli  wraz  z opiekunką , aby je wręczyć  i sprawić  potrzebującym odrobinę  radości.
Dziękujemy  serdecznie  wszystkim uczniom i rodzicom  za  wkład  i zaangażowanie  w tę  szlachetną  inicjatywę . To dzięki  Waszej hojności  tegoroczne paczki obfitowały  w  przeróżne smakołyki i  pyszne świąteczne pierniczki. Oprócz  słodyczy dołączyliśmy  do  paczek karteczki  z  życzeniami  i  opłatkiem , co  ucieszyło  naszych  obdarowanych ,a nawet  dostarczyło  wzruszeń.
Takie  działania przynoszą wszystkim wiele  radości ,satysfakcji   i wywołują  szczery uśmiech  na twarzy.  Wszelkiego  dobra  na Święta!
WOLONTARIUSZE W ŚWIĄTECZNEJ AKCJI

21 grudnia 2023