W  dniach  13 -15  czerwca uczniowie  kl. VII i VIII   byli  na trzydniowej  wycieczce  w Warszawie  w ramach  projektu  "Poznaj Polskę ".  Młodzi  turyści  zwiedzili  m.in  Wilanów, Stare  Miasto, Łazienki, oddali  hołd  bohaterom II wojny  światowej  na Powązkach, zwiedzili  Muzeum  Powstania  Warszawskiego, a także  oglądali  zmianę  warty  przed  Grobem Nieznanego  Żołnierza.  Z  ciekawością  wędrowali  po Centrum Nauki  KOPERNIK, gdzie  uczestniczyli  w  różnych  doświadczeniach, a także  obejrzeli niezwykły TEATR  ROBOTÓW. Wisienką  na torcie  było  obejrzenie  słynnego  spektaklu METRO    w  warszawskim teatrze  BUFFO.
  Uczniowie  byli  pełni  wrażeń i  zadowoleni, choć  w  pierwszym dniu  stolica  przywitała  nas  lekkim deszczem, ale  później pogoda się  poprawiła, więc  humory  wszystkim dopisywały.
wycieczka do warszawy

ZPB

deklaracja

dostępności