Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godz. 8.00. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły na dalszy ciąg uroczystości. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Aleksandra Kamionka zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała uczniom wyników w nauce, wręczając świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Ważną częścią uroczystości było pożegnanie trzech pań, które w tym roku odchodzą na zasłużone emerytury: pani mgr Danuty Stysło, pani mgr Renaty Ścigi i pani Urszuli Skibińskiej. Pani dyrektor wraz z obecną panią Wójt Gminy Wieprz – Małgorzatą Chrapek podziękowały odchodzącym za wiele lat pracy z dziećmi. Po oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się na ostatnie w tym roku szkolnym krótkie spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

16 listopada 2017